KDO JSME

Jsme stavební firma zabývající se především hydroizolacemi plochý střech spodních staveb a drenáží. Realizací rodinných domů, výstavbou a zateplováním střech a fasád. V tomto oboru podnikáme od roku 1992. Pod jménem HPizol s.r.o. se na trhu pohybujeme už více než 20 let.

HISTORIE FIRMY

-

1992

Pod obchodním jménem Petr Hrdina - HP izol začíná zakladatel firmy Petr Hrdina podnikat v oblasti izolací plochých střech, spodních izolací, izolací proti radonu, izolací bazénů a jímek.

-

1995

V roce 1995 firma rozšířuje svoji činnost o výkopové práce, budování telekomunikačních sítí a pokládání dálkových kabelů pro SPT Telecom.

-

1996

Od tohoto roku se firma zabývá také stavebními pracemi, pod které spadají především rekonstrukce a přestavby. Rovněž zahajuje realizaci kompletních staveb na klíč.

-

1997

Dynamický růst firmy vede k založení nástupnické organizace, společnosti s ručením omezeným HP IZOL Napajedla s.r.o., která přebírá veškerou činnost od zakladatelské firmy.

-

2018

Společnost se nadále věnuje stavební a izolatérské činnosti, překonává mezník 4000 spokojených zákazníků a potvrzuje tak své stabilní místo na trhu v oblasti stavebnictví.

-

2019

V současnosti firma nadále uplatňuje své 27 leté zkušenosti v praxi. Svým zákazníkům tak může zaručit včas odvedenou práci s nejlepší možnou kvalitou. Naše stabilita, zkušenosti a spolupráce s mnoha kvalitními a osvědčenými dodavateli materiálů tak zaručuje plynulý chod všech našich staveb.

Veřejný rejstřík a Sbírka listin